Zamysł dla firmy ZWIERZAKOWE RANCZO zrodził się w głowach przyjaciół, a od przyjaźni zaczyna się wiele dobrego.Tak było także tym razem, kiedy z luźnej rozmowy powstał plan i narodziła się chęć stworzenia firmy, w której każdy z nas robił by to co naprawdę lubi. 

  Pewnego jesiennego dnia na Warszawskiej Woli, przy dźwiękach muzyki , kubkach z herbatą cytrynową i kilku rodzajach ciastek na ławie, zamiłowanie do zwierząt stało się początkiem drogi jaką kroczymy już kolejny rok.
Czas ten był dla nas czasem bardzo aktywnym. Z dnia na dzień staraliśmy się wyjść na przeciw oczekiwaniom klienta i braliśmy do siebie każdą uwagę. Nie był to na pewno czas, kiedy po nawet niewielkich sukcesach spoczeliśmy na laurach. Staraliśmy się i nadal staramy, rozbudować na tyle nasz asortyment, żeby każdy mógł znaleźć to czego szuka. Z początkowych 3 produktów, z którymi zaczynaliśmy wchodzić na rynek udało nam się na chwilę obecną otworzyć drzwi na klienta z pełną gamą produktów zoologicznych, których ilość nadal powiększamy.
W naszym magazynie jest obecnie ponad 9000 artykułów w najniższych możliwie cenach. Udało nam się dostać bezpośrednio do producentów tak, że mogliśmy pozwolić sobie na pominięcie wszelkich narzutów hurtowych. Dzięki takiej współpracy możemy wyjść na przeciw Państwa oczekiwaniom, gdzie za niską cenę proponujemy wysoką jakość. Duża gama towarów pochodzi z naszego gospodarstwa, gdzie dbamy o to, aby spełniały one wszelkie wymogi i były w pełni satysfakjonujące.
Osoby, które miały okazję nas poznać wiedzą już, że jesteśmy ludźmi z pasją, w której miłość do zwierząt sprawiła, że właśnie w tą stronę pokierowało nas życie.

 Przyjaźń sprawiła, że możemy to robić wspólnie, a stojąc murem jedno za drugim wspólnie staramy się budować wszystko na solidnych fundamentach. Wierzymi w to, że dla chcącego nie ma rzeczy niemożliwych.

Dlatego włąsnie wszelkie RZECZY NIEMOŻLIWE ZAŁATWIAMY OD RĘKI – NA CUDA TRZEBA BĘDZIE CHWILECZKĘ POCZEKAĆ.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz